pemaPa “paralajmërim”, pema e lartë është rrëzuar duke rënë mbi disa fëmijë që ishin në lodra parku.

Gështenja e vjetër ka zënë përfundi disa fëmijë, të cilët kanë gjetur rrugën dhe kanë dalë nga degët.

Loading...

Mirëpo, rënia e pemës disa metërshe i ka zënë poshtë dy fëmijë të cilët i ka marrë më pas ambulanca, transmeton Telegrafi.

Njëri prej tyre që ende nuk është identifikuar ka marrë lëndime serioze në shpinë dhe krah, kurse Diego Ruiz po trajtohet për kokë lehtë të çarë.

Policia është duke hetuar rastin e pemës në parkun e Massachusetts në Boston, që mund të kishte qenë fatale për fëmijët.

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid