JahtiPresidenti i Napolit, Aurelio De Laurentis, është shpëtuar nga jahti i tij që mori flakë. Laurentis po pushonte në ‘Gulf of Naples’, kur jahti i tij filloi të digjej.

Loading...

Fabio Canavaro ka marrë pamje të kësaj ngjarje dhe i ka postuar në Instagram. Laurentis ishte shpëtuar me helikopter, përderisa jahti i tij u zhyt në flakë.

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid