rama-majemiKryeministri Edi Rama gjatë vizitës së tij në Majemi të Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka marrë pjesë edhe në ndeshjen e basketbollit që është zhvilluar mes Indiana dhe Majemi Hits në datën 5 janar.

Loading...

Siç mund ta shikoni nga këto pamje, Kryeministri ka qenë i shoqëruar nga bashkëshortja e tij Linda Rama. Edi Rama njihet prej kohësh si një tifoz basketbolli.

Kryeministri ndodhet në SHBA për një gëzim familjar, ndërkohë ai është akuzuar nga ish-kryeministri Sali Berisha se ka shkuar në Majemi për pushime.

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid