Icardi.InterLajmet e fundit që vijnë nga Italia thonë se kapiteni i Interit, Mauro Icardi është objektivi i Romës.

Loading...

Sulmuesi boshnjak Edin Dzeko nuk ka arritur të tregoj vetën në Itali dhe mund të kthehet pas nga Roma te Manchester City, pasi është huazim.

Il Messaggero shkruan se tashmë skuadra ka filluar të kërkojnë një zëvendësim të Dzekos.

Drejtori i Romës ka një pyetje të sinqertë për Tottin
Drejtorit të Romës, Walter Sabatinit dhe trajnerit Luciano Spalletti, i pëlqen tej mase argjentinasi Mauro Icardi.

Do të jetë shumë e vështirë që Roma ta bind Icardin por edhe Interin.

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid