ronaldoCristiano Ronaldo, pas përfundimit të “Klasikes” Real Madrid-Barcelona me rezultatin 0-4, i ka thënë presidentit Florentino Perez se nuk mund të qëndrojë në ekipin madrilen përsa kohë është trajner Rafael Benitez.

Loading...

“Ose unë, ose Benitez”, mendohet të ketë thënë sulmuesi portugez, sipas “Fox”-it.

Përpara disa javësh, edhe mediat spanjolle kanë publikuar një bashkëbisedim mes Cristianos dhe Perezit, ku thuhej se Topi i Artë i kishte shprehur bindjen presidentit të Realit se “me Benitezin në stol, skuadra nuk do të fitonte asgjë”.

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid