erioniAmbientalisti Sazan Guri nuk e ka lënë me aq debatin me Erion Veliaj në studion e Opinion. Ai ka debatuar edhe në dhomën e grimit në përfundimin e emisionit të mbrëmshëm në Tv Klan.

Loading...

Shihni videon e këtij sherri zhvilluar pas kuintave në dhomën e grimit dhe në oborrin e TV Klan.

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid