sherr-nusja-vjerriNjë nuse në Rusi i ka treguar gishtin e mesit vjehrrit të saj në mes të dasmës, duke ndezur një luftë të madhe familjare.

Loading...

Nusja, e identifikuar si Lena është kapur në kamera, teksa i ngre gishtin e mesit vjehrrit të saj dhe ky i fundit është nervozuar jashtë mase. Ai është drejtuar drejt saj duke e ofenduar dhe më pas e ka goditur

fillim ky gjest duket si një shaka, por gruaja, nga Rusia, e shoqëron atë me një buzëqeshje ironike dhe një shkelje syri. Burri i nervozuar thotë: “Çfarë dreqin është kjo? Vërë gishtin në pjatë dhe do ta pres me thikë”.

Video-ja është bërë shumë virale në portalet online.

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid