djaloshi-shalqiniNë tribunat e stadiumit ku po zhvillohej një ndeshje kriketi, në Melbourne të Australisë, kamerat e kanë fokusuar një fëmijë që hante shalqi.

Loading...

Përpos që kishte zgjedhur një vend të pazakontë, për të ngrënë shalqi, ai këtë e bënte në një mënyrë të pazakontë.

Siç shihet në video, ai e ha shalqirin që nga lëvorja e deri te pjesa e brendshme, transmeton Telegrafi.

Pas shpërndarjes së videos në rrjetet sociale, është zbuluar edhe identiteti i djaloshit me bostan.

Ai quhet Mitch dhe është djali i Tony Schibeci, që është gazetar sporti në radio.

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid