Policia_DurresNjë shpërthim me eksploziv tronditi qytetin e Durrësit në orët e para të mëngjesit të sotëm. Lënda plasëse ishte vendosur në lokalin në pronësi të shtetasit K.R 42 vjeç.

Loading...

Për fat të mirë nuk pati dëme në njerëz, por vetëm dëme materiale.

Menjëherë në vendin e ngjarjes ka shkuar policia dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes në identifikimin e llojit dhe sasisë e lëndës, si edhe të autorëve.

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid