Kumanova-780x439Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në qytetin e Kumanovës pas orës 18 në një ndërtesë në bulevardin ”Revolucioni i Tetorit”, te lokaliteti ”Hija e arrës”.

Loading...

Mësohet se nuk ka të lënduar, ndërkaq në vendin e ngjarjes kanë mbërritur ekipet e ndihmës së shpejtë dhe të zjarrfikësve. Sipas banorëve të ndërtesës, bëhet fjalë për një shpërthim bombole gazi, që ka shkaktuar vetëm dëme materiale.

Policia ka dalur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur procedurat hetimore. Në vendin e ngjarjes ka dalë edhe Prokuroria themelore publike.

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid