iPhone6iPhone 5SE pritet të lansohet së bashku me iPad Air në mars dhe tani ne kemi disa koncept dizajne të telefonit të ri të Apple së bashku me konceptin e iPhone 7, të publikuar nga Curve.

Loading...

iPhone 5SE është përfolur se do të vijë me një ekran 4 inç dhe pajisja është thënë që të vijë me një dizajn të ngjashëm me iPhone 6S dhe iPhone 6S Plus.

Modeli i ri i telefonit të Apple me sa duket do të mundësohet nga procesori Apple A9 dhe do të vijë me 2GB RAM, si dhe një sërë mundësish të memories së brendshme.

Kamera në iPhone 5SE pritet të jetë e njëjtë si ajo e iPhone 6S, që i bie kamerë të përparme me 5MP dhe atë të pasmen me 12MP, bashkë edhe me 3D Touch dhe Apple Pay.

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid