stadiumi-ADEMStadiumi Adem Jashari ne Kosovë është dëmtuar shumë rëndë. Vitin e kaluar stadium “Adem Jashari” në Mitrovicë i përmbushte kriteret për ndeshje ndërkombëtare, gjendja e tij tani është e mjerueshme.

Loading...

Ekipi i “Tribuna Channel” vizitoi të premten impiantin mitrovicas dhe mjerimin që ekziston atë, mund ta shihni në videon e mëposhtme.

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid