veeliVeseli, fituesi i edicionit të fundit të “Big Brother Albania”, nuk e ka fituar vetëm sfidën dhe çmimin e madh, por edhe femrën e cila i pëlqente aq shumë.

Loading...

Vesel Kurtishaj që la aq shumë përshtypje me sjelljen e tij të mirë, tashmë është kthyer në Prizren dhe këtë herë jo vetëm, por me konkurrenten joshëse Tea Zhuli.

Ata derisa po njihen më shumë, po kënaqen në Kosovë me miqtë e Veselit dhe me banorët e tjerë.

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid