flori-gonxhiDy shokët e ngushtë, Flori Mumajesi dhe Ervin Gonxhi, janë prishur me njëri-tjetrin për çështje që nuk janë bërë ende të ditura, por Gonxhi nuk është më pjesë e studios muzikore “Threedots”.

Loading...

Sipas “Who”, bashkëpunëtorët nuk janë më miq dhe Gonxhi është larguar nga studio e “Threedot’s”.
Ndonëse nuk ka preferuar të flas publikisht për këtë krisje marrëdhëniesh me kantautorin Florian Mumajesi, Ervin Gonxhi ka shkruar në Facebook se, ky lajm është i vërtet.

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid