turisti-shqiperiNje turist nga anglia ka postuar udhetimin e tij ne Shqiperi me biciklete ne youtube, me titull “i mbijetova Shqiperise”. 

Loading...

Ai eshte mahnitur me bukurine e maleve dhe lumenjeve te veriut, por sigurisht qe i kane bere pershtypje rruga e keqe ne te cilen ai ka kaluar. Ju ftojme te ndiqni dy videot e tij me poshte!

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid