aziatikeFemrat aziatike prej kohësh konsiderohen si femrat më seksi, por së fundmi një sondazh i bërë në shumë shtete të botës i ka nxjerrë ato si femrat më të mira për seks.

Loading...

Studimi i botuar në një revistë amerikane thotë se aziatiket kanë zënë vendin e parë për sa u përket aftësive në shtrat me 42 për qind të votave, transmeton Mapo.

Në vend të dytë vijnë femrat latine me rreth 23 për qind të votave.

Sekreti i aziatikeve në shtrat? Kanë një vaginë të ngushtë dhe një kulturë të veçantë seksuale.

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid