guardiolaPep Guardiola edhe zyrtarisht do të jetë trajneri i ardhshëm i Manchester Cityt.

Loading...

Spanjolli në fund të sezonit do të largohet nga Bayerni dhe do të bashkohet me skuadrën nga Premier League angleze. Guardiola ka nënshkruar kontratë tre vjeçare me Manchester Cityn.

 

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid