garciaRudi Garcia është shkarkuar nga Roma dhe nuk do të jetë më trajner i kësaj skuadre.

Rudi Garcia nuk është më trajner i romakëve. Klubi zyrtarisht ka bërë të ditur largimin trajnerit francez me një dekalratë në ueb faqen e tyre.

Loading...

“AS Roma njofton se ka liruar trajnerin e ekipit të parë Z. Rudi Garcia dhe ndihmësit e tij Frederic Bompard dhe Claude Fichaux”.

Në emër të tërë AS Romas, presidenti James Pallotta e ka falëndëruar trajnerin për punën e bërë.

Stërvitjen e sotme do të drejtojë Alberto De Rossi që është babai i Daniele De Rossit.

Nesër pritet zyrtarizimi i trajner të ri që pritet të jetë Luciano Spaletti.

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid