gashiDrejtori sportiv i Colorado Rapids, Paul Bravo, është shprehur shumë i lumtur me transferimin Shkëlzen Gashti.

Loading...

Bravo tregon se anësori shqiptar ishte objektivi kryesor dhe mezi presin ta shohin atë duke luajtur në MLS.

“Shkëlzeni ishte objektivi kryesor. Ai ka treguar se është një makineri golash për ish-klubin e tij si në kampionat ashtu edhe në garat evropiane”.

“Po ashtu ishte pjesë e rëndësishme në kualifikimin e Kombëtares së tij në Kampionatin Evropian 2016. Ne jemi shumë të lumtur që kemi nënshkruar me atë dhe mezi presin të shohim atë në kampionat me ekipin tonë”, ka thënë Bravo.

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid