big-bSë shpejti në Top Channel rinis spektakli më i ndjekur i shqiptarëve kudo ndodhen.

Loading...

Nëse dëshiron famë, pushtet dhe para’, ateherë apliko tani për të qenë pjesë e eksperiencës më të jashtëzakonshme të jetës tënde, prej së cilës asgjë nuk do të jetë si më parë.

Koha është tani! “Big Brother 9” së shpejti vetëm në Top Channel!

Veseli, djali 23-vjeçar nga Prizreni është fituesi i edicionit të fundit të “Big Brother Albania” Veselin.

Ky ishte postimi i bërë në faqen zyrtare të Top-channel. Mendohet se edicioni i 9-të i Big Brother do të nisi rreth muajit Shtator të këtij viti.

Loading...
Shperndaje voten tuaj!


Si ndjeheni pasi lexuat kete lajm?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid